Kwiaty Vintage Plakat

Rozmiar

Opis

Ten żywy i piękny plakat jest idealnym dodatkiem do każdego domu lub biura! Ilustracja z klasycznymi kwiatami jest pełna życia i energii, a jasne kolory gwarantują odrobinę radości w każdym pomieszczeniu. Botaniczny charakter plakatu sprawia, że jest to doskonały wybór dla miłośników przyrody, a styl vintage przypadnie do gustu tym, którzy cenią klasyczne wzornictwo. Niezależnie od tego, czy chcesz rozświetlić własny wystrój, czy szukasz wyjątkowego prezentu, ten plakat Cię zachwyci! Ilustracja przedstawiająca jasnoróżowe i żółte kwiaty. Piękny, botaniczny plakat w stylu vintage.

Jakość papieru

Wszystkie plakaty Posterton są drukowane na matowym papierze o jakości premium. Papier wybrała załoga naszego studio, aby upewnić się, że jakość wydruku jest na najwyższym poziomie. Papier jest odporny na starzenie się, a Twoje zamówienia pakujemy ostrożnie w wzmocnione od zewnątrz kartonowe tuby, aby produkty nie zostały uszkodzone podczas przesyłki.

CO OZNACZA TEST W ŚRODOWISKU DOMOWYM:

Jest to narzędzie rzeczywistości rozszerzonej (AR) firmy Posterton, umożliwiające obejrzenie plakatów w Twoim domu. Korzystając z kamery znajdującej się w smartfonie, możesz wyświetlić wizualizację plakatu na ścianie w pomieszczeniu, w którym zamierzasz go zawiesić. Z racji tego, że skala plakatu w odniesieniu do powierzchni ściany i mebli wynosi 1:1, możesz w łatwy sposób zmieniać jego wielkość, korzystając z opcji zbliżania i oddalania. Widząc jaka część plakatu jest wyświetlana, możesz łatwo zorientować się, jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni.

Portret

50x70 cm = 100%
40x50 cm = 85%
30x40 cm = 65%
21x30 cm = 50%
13x18 cm = 30%

*Nie zawiera ramki