Wiosenne Kwiaty Vintage Plakat

❤ 3 za 2 ❤

Rozmiar

Opis

Ten piękny plakat jest idealny dla każdego, kto kocha kwiaty i sztukę w stylu vintage. Bogate fioletowe i żółte odcienie nadają ilustracji botaniczny charakter. Idealnie nadaje się do dodania wiosennego uroku każdemu pomieszczeniu. Ilustracja przedstawiająca fioletowe i żółte kwiaty. Piękny, botaniczny plakat w stylu vintage.

Jakość papieru

Wszystkie plakaty Posterton są drukowane na matowym papierze o jakości premium. Papier wybrała załoga naszego studio, aby upewnić się, że jakość wydruku jest na najwyższym poziomie. Papier jest odporny na starzenie się, a Twoje zamówienia pakujemy ostrożnie w wzmocnione od zewnątrz kartonowe tuby, aby produkty nie zostały uszkodzone podczas przesyłki.

CO OZNACZA TEST W ŚRODOWISKU DOMOWYM:

Jest to narzędzie rzeczywistości rozszerzonej (AR) firmy Posterton, umożliwiające obejrzenie plakatów w Twoim domu. Korzystając z kamery znajdującej się w smartfonie, możesz wyświetlić wizualizację plakatu na ścianie w pomieszczeniu, w którym zamierzasz go zawiesić. Z racji tego, że skala plakatu w odniesieniu do powierzchni ściany i mebli wynosi 1:1, możesz w łatwy sposób zmieniać jego wielkość, korzystając z opcji zbliżania i oddalania. Widząc jaka część plakatu jest wyświetlana, możesz łatwo zorientować się, jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni.

Portret

50x70 cm = 100%
40x50 cm = 85%
30x40 cm = 65%
21x30 cm = 50%
13x18 cm = 30%

*Nie zawiera ramki