Dębowe ramki

Nasze ramy dębowe nadają Twoim ścianom odrobinę naturalnego stylu. Ramy te są wysokiej jakości i łatwo otwierają się z tyłu, co ułatwia montaż plakatów. Dzięki smukłemu profilowi i stylowemu wzornictwu, dębowe ramki są idealnym sposobem na wyświetlanie ulubionych plakatów.

Opis

Nasze ramy dębowe nadają Twoim ścianom odrobinę naturalnego stylu. Ramy te są wysokiej jakości i łatwo otwierają się z tyłu, co ułatwia montaż plakatów. Dzięki smukłemu profilowi i stylowemu wzornictwu, dębowe ramki są idealnym sposobem na wyświetlanie ulubionych plakatów.

Piękne dębowe ramy na plakaty i zdjęcia

Aby dodać wykończenie do swojego wystroju, gorąco polecamy nasze dębowe ramy. Dodają harmonijnego i stylowego akcentu do Twojego wnętrza. Ramy dębowe również dają luksusowe wrażenie i dobrze komponują się z całą naszą ofertą plakatów. Na przykład, można łatwo wybrać, jeśli szukasz ramek dębowych z napisem 13x18, 21x30, 30x40, 40x50 50x70 lub 70x100 cm. Wskazówką jest wybranie ulubionych motywów z plakaty, i wybrać dodatkowe ramki. 

Ramy dębowe doskonały wybór na ramki do zdjęć

Ustaw swoje obrazy na jednej ścianie, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny obraz. Dzięki wieszakowi z tyłu możesz łatwo zamontować ramki w formacie pionowym lub poziomym. Innym sposobem na ozdobienie ramek jest dopasowanie wzorów do jasnych kolorów drewna;

Dąb bardzo dobrze komponuje się z pastelowymi i ziemistymi motywami, ale może też stanowić świeży kontrast dla graficznych nadruków. W tym przypadku to tylko Twoja wyobraźnia nadaje ton. Po umieszczeniu ramek na ścianie, można łatwo zmienić motyw w ramkach, aby płynnie i łatwo zmienić wygląd pokoju. 

Wprowadź naturę do pokoju dzięki dębowym ramom

Ale z pomocą naszych dębowych ramek, możesz łatwo wprowadzić do swojego domu odrobinę natury. Nasze dębowe ramy doskonale nadają się do łączenia z innymi naturalnymi materiałami. Na przykład mozaiki w różnych gatunkach drewna i drewniana podłoga. Wiele osób lubi dobierać dębowe ramy do innych mebli w domu, na przykład można powiesić dębowy plakat nad dębowym biurkiem, albo obok dębowego lustra. Pamiętaj, że możesz wykorzystać także to, co zewnętrzne. Na przykład większe ramy dębowe o wymiarach 70x100 centymetrów można wykorzystać na telewizję lub kilka mniejszych plakatów. Wybierz passepartout z pasującym wzorem i opraw wszystko w większą ramkę. Zgrabne, stylowe i kreatywne!

Pomiń wielką dębową ramę na ścianie

Innym trendem, który zaobserwowaliśmy w ostatnich latach jest oprawianie większych plakatów w ramy obrazów a następnie oprzeć je o ścianę, zamiast podnosić je do góry. Coś, co tworzy bardziej luźny styl. Tworzy to zupełnie nową atmosferę w domu. To, w połączeniu z drewnianą podłogą i stylowymi drewnianymi meblami, tworzy relaksującą i przytulną atmosferę;

Jak wybrać odpowiednią ramkę na zdjęcia w dębie

Jeśli nie jesteśmy pewni, czy chcemy ramkę ecru, czy np. czarną, warto zacząć od samego motywu. Co chcesz podkreślić na zdjęciu? Dopasuj do niego kwadratową ramkę, która jest jak najbardziej podobna. Na przykład obraz z motywem białej, piaszczystej plaży będzie wyglądał bardzo harmonijnie w dębowej ramie, natomiast czarna rama stworzy ostry kontrast. To po prostu kwestia gustu.

Niektóre inteligentne wskazówki przy wyborze ramek do zdjęć to myślenie o efekcie, który chcesz stworzyć. Chcesz, aby plakat dobrze komponował się z resztą wnętrza? W takim przypadku dopasuj ramę obrazu do mebli. Jeśli chcesz przyciągnąć oko bezpośrednio do obiektu, wybór innego rodzaju drewna lub koloru może być bardziej skuteczny.

Dębowe ramy są na czasie i nadają się zarówno do fotografii, jak i odbitek graficznych oraz ręcznie wykonanych plakatów. Przejrzyj nasz szeroki asortyment i zobacz, które motywy Twoim zdaniem najlepiej pasują do Twoich ramek.

Ramki o wysokiej jakości;

Zamawiając u nas w Posterton plakaty i obrazy, zawsze kupujesz wysoką jakość. Nasze plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze, który nigdy się nie łuszczy i nie gniecie. Wewnątrz eko-ramy plakat jest bardziej stabilny i znacznie dłużej zachowuje swój kolor i kształt. Nasze ramy posiadają z tyłu dwa metalowe wieszaki, które umożliwiają powieszenie plakatu w formacie poziomym lub pionowym;

Wszystkie nasze dębowe ramy posiadają szkło akrylowe, które jest zabezpieczone z obu stron plastikiem ochronnym, dzięki czemu szkło nie jest porysowane, gdy rama jest dostarczana do Ciebie. Ponieważ dąb jest drewnem i żywym materiałem, każda rama może się nieznacznie różnić, tworząc unikalny i żywy wygląd. Jeśli zamierzasz zamontować ramę na ścianie, polecamy użycie haczyka na obraz, dzięki któremu nie musisz przybijać ramy do ściany, ale po prostu przymocować ją do ściany i powiesić obraz. Sprawdź nasze hak miecza.

Kupując ramkę w Posterton, wysyłamy ją zazwyczaj następnego dnia po złożeniu zamówienia. Od momentu złożenia zamówienia obowiązuje Cię 14-dniowy okres zwrotu. Innymi słowy, mnóstwo czasu na podjęcie decyzji, czy wybrałeś właściwą ramę, czy nie.