Plakaty z napisami

Opublikuj swój ulubiony cytat na ścianie lub roześlij wiadomość, która do Ciebie przemawia, za pomocą pięknego nadruku lub plakatu skupionego wokół tekstu.

Opis

Opublikuj swój ulubiony cytat na ścianie lub roześlij wiadomość, która do Ciebie przemawia, za pomocą pięknego nadruku lub plakatu skupionego wokół tekstu.

Plakaty typograficzne i plakaty z cytatami

Powieś na ścianie ulubiony cytat lub motto, którym chcesz się podzielić, w postaci stylowego obrazu lub plakatu z tekstem.  Mówi się, że jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Wszystko zależy jednak od znaczenia danego słowa oraz jego interpretacji. Posterton oferuje szeroki wybór plakatów z przysłowiami i cytatami, które wywołują wiele różnych emocji.

 

Znajdziesz u nas mnóstwo plakatów przedstawiających zabawne i pomysłowe sformułowania, które bawią, ale również plakaty z głębszym przesłaniem. Dlaczego by nie powiesić na ścianie cytatu, który zmusi obserwatora do refleksji? Połącz go z motywem w podobnym stylu, aby stworzyć spójną kompozycję składającą się z tekstów i obrazów.


Nasza kolekcja obrazów i plakatów z tekstem zawiera między innymi popularne cytaty, które są obecnie powszechnie uważane za ponadczasowe mądrości dnia codziennego. Wybierz tekst, który odzwierciedla Twoje wartości i doskonale pasuje do Ciebie oraz Twojej rodziny.


Warto powiesić w domu zarówno poważne cytaty, jak i gry słowne, które bawią i służą jako przypomnienie, aby nie traktować życia zbyt poważnie i cieszyć się małymi rzeczami. Stwórz przyjazną i pogodną atmosferę w domu, umieszczając plakaty z tekstem w miejscach, do których pasują najlepiej.

 

W kuchni polecamy powiesić plakaty, które zainspirują Cię do gotowania i próbowania nowych smaków. Śmiało łącz czarno-białe, eleganckie plakaty z tekstem z kolorowymi obrazami lub cytatami w wyrazistych barwach. 


Plakaty z tekstem to stylowy element dekoracyjny, który doda charakter wnętrzu i – zwłaszcza, jeśli dobierzesz je do reszty wystroju – wniesie powiew świeżości do domu. Nasze plakaty są drukowane na najwyższej jakości papierze, dzięki czemu przez długi czas zachowują piękny wygląd, wyrazistość i połysk. 


Przejrzyj naszą obszerną kolekcję plakatów z tekstem i wybierz słowa, które najlepiej pasują do Ciebie i do Twojego domu. Z pewnością znajdziesz wśród nich idealny cytat lub przysłowie. Chcesz zaszaleć? Postaw na jeden z naszych obrazów w największym formacie. Znajdziesz u nas oczywiście również mniejsze plakaty, które z łatwością umieścisz w dowolnym miejscu lub połączysz z innymi motywami w celu uzyskania silniejszego efektu.


Ozdób ściany piękną czcionką lub sztuką typograficzną. Geometria odgrywa w tych plakatach co najmniej równie ważną rolę, co same słowa lub wzmacnia przesłanie za pomocą silnych kontrastów, a litery znajdują się w centralnym punkcie.

 

Pozwól zainspirować się pięknymi plakatami z naszej różnorodnej kolekcji, od mądrych cytatów wpływowych postaci ze świata sztuki i polityki, po błyskotliwe gry słów nawiązujące do dnia dzisiejszego. Przejrzyj naszą ofertę, a być może znajdziesz w niej idealny prezent dla bliskiej osoby.