Vintage Plakaty

Wprowadź trochę uroku i nostalgii do kuchni, przedpokoju lub salonu, ozdabiając ściany naszymi pięknymi plakatami w stylu vintage. Nasze obrazy inspirowane stylem retro zabiorą Cię w ekscytującą podróż w przeszłość i zmienią każde pomieszczenie w romantyczną paryską kawiarnię lub amerykańską knajpkę z lat 50. Który plakat lub wydruk wybierzesz?

Opis

Wprowadź trochę uroku i nostalgii do kuchni, przedpokoju lub salonu, ozdabiając ściany naszymi pięknymi plakatami w stylu vintage. Nasze obrazy inspirowane stylem retro zabiorą Cię w ekscytującą podróż w przeszłość i zmienią każde pomieszczenie w romantyczną paryską kawiarnię lub amerykańską knajpkę z lat 50. Który plakat lub wydruk wybierzesz?

Plakaty retro online w Posterton

Dołóż dużą dawkę czaru i nostalgii do kuchni, przedpokoju lub salonu, dekorując ściany naszymi pięknymi plakatami retro. 

 

Tutaj znajdziesz szeroki wybór plakatów w stylu retro, które będą pasowały do wszystkich pomieszczeń w domu. Styl retro to naprawdę gorący trend. Jeśli połączy się go z nowoczesnymi meblami i innymi ozdobami, łatwo uzyskać osobisty i wyjątkowy akcent.

 

Możesz zdecydować się na wstawienie do swojego domu starej lampy z lat 30. albo designerskiego krzesła z lat 50., aby otrzymać pożądany efekt staroświeckości, ale możesz również ozdobić ściany swojego mieszkania piękną sztuką retro. Postaw na plakaty retro z czarno-białymi fotografiami zabytkowych budowli i epokowych wydarzeń albo na kwietne i roślinne motywy, przypominające botaniczne plansze z sali lekcyjnej w Twojej podstawówce.

 

Posterton oferuje zarówno kolorowe, jak i czarno-białe plakaty retro, które pasują zarówno do tradycyjnego, jak i do nowoczesnego domu. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz je w puste miejsce na swojej ścianie czy półce z książkami.  

 

Wszystkie nasze plakaty są drukowane na wysokiej jakości papierze i starannie dopracowane, tak aby każdy szczegół był uwypuklony i wyraźnie widoczny. Ponadto regularnie uzupełniamy nasz asortyment o nowe piękne zdjęcia, dzięki czemu zawsze możesz spodziewać się czegoś nowego i ciekawego, kiedy zaglądasz do naszego sklepu internetowego.

 

vintage retro poster bil.jpg

 

Motywy retro będą znakomicie prezentować się w starszych domach i budynkach i powinieneś je dodać, jeśli chcesz uzyskać jednorodne, naturalne wrażenie. Z kolei nieco nowszym i nowocześniejszym domom nadadzą przemyślany osobisty akcent. Posiadamy w ofercie plakaty pasujące do wszystkich rodzajów wystroju wnętrza i stylów architektonicznych! 

 

Szukasz czegoś kolorowego i rzucającego się w oczy? Przyjrzyj się bliżej plakatom botanicznym z roślinami, ziołami i kwiatami – będą one idealnym dodatkiem do kuchni albo jadalni i z pewnością złagodzą wrażenie ostrości, jakie zwykle wywołują kanciaste blaty i sprzęty kuchenne z nierdzewnej stali. Wybierz plakat, który wpadł Ci w oko i zawieś go na ścianie nad stołem, aby skupić na nim całą uwagę albo zamów więcej motywów i stwórz galerię ścienną, inspirowaną stylem retro.

 

W Posterton znajdziesz również nieco bardziej dyskretne motywy w przytłumionych szarościach, zarówno w postaci ilustracji, jak i fotografii. Czarno-białe obrazy są czymś, co nigdy nie wychodzi z mody.

 

Pasują one doskonale do monochromatycznego stylu wystroju, a zarazem do luksusowego, urządzonego z przepychem mieszkania. Szczególnie atrakcyjny efekt uzyskasz, łącząc swoje plakaty w stylu retro z odjazdowymi i nowoczesnymi plakatami oraz z własnymi fotografiami! W ten sposób wnosisz do swojego domu powiew nostalgii i nowoczesności. Łatwo możesz też zmienić wystrój, zmieniając położenie obrazów, zależnie od sezonu lub swojego nastroju. Wprowadź ponadczasową i elegancką atmosferę do swojego domu i wybierz z naszej szerokiej oferty swoje ulubione plakaty w stylu retro!