Ramki

Ożyw swoje ściany dzięki naszym pięknym ramkom! Oferujemy szeroką gamę kolorów i rozmiarów do wyboru, dzięki czemu można znaleźć idealną ramę do zdjęć, plakatów lub obrazów. Nasze wysokiej jakości ramki na zdjęcia są wykonane z drewna lub metalu.

Opis

Ożyw swoje ściany dzięki naszym pięknym ramkom! Oferujemy szeroką gamę kolorów i rozmiarów do wyboru, dzięki czemu można znaleźć idealną ramę do zdjęć, plakatów lub obrazów. Nasze wysokiej jakości ramki na zdjęcia są wykonane z drewna lub metalu.

Ramki na plakaty w Posterton

Opraw swoje ulubione, atrakcyjne motywy w nasze urocze ramki! Znajdziesz tu wszystkie nasze ramki, począwszy od stylowych poprzez nowoczesne warianty z czarnego drewna po ramki dębowe i metalowe, złote lub srebrne. 

 

Nasze ramki do zdjęć i obrazów stanowią taki sam element wystroju, co same plakaty. Zależnie od preferowanego stylu, masz możliwość stworzenia czegoś efektownego, co przyciągnie wzrok, a ponadto możesz również zdecydować się na kompozycję wtapiającą się w otoczenie. Często zdarza się też tak, że o ramkach się zapomina, gdyż człowiek najczęściej skupia się na samym motywie i obrazie, który zostanie w nich umieszczony.

 

Tymczasem faktem jest, że nasze ramki stanowią uzupełnienie plakatów i obrazów. Ładna ramka może pomóc w podkreśleniu niektórych kolorów na obrazie. Jeśli oprawiasz czarno-białe zdjęcie zebry, uzyskasz zupełnie inne wrażenie i inny efekt, w zależności od tego, czy wybierzesz białą, czy czarną ramkę. Również sam materiał ma wpływ na odbiór dzieła, kiedy zawieszasz obraz.

 

Oferujemy ekskluzywne dębowe ramki, ale również pomalowane na czarno i na biało drewniane ramki, jeśli oczekujesz czegoś bardziej stylowego. Dla uzyskania wrażenia luksusu odpowiednia będzie złota lub srebrna ramka. Sprawdź zatem nasze metalowe ramki, które są dostępne w różnych rozmiarach.  


Ramki dębowe są dostępne zarówno w wersjach klasycznych, jak i nowoczesnych, wszystko zależy od tego, co chcesz w nie oprawić oraz w jakim stylu urządziłeś wnętrza. Jeśli meble w Twoim domu są wykonane z jasnego drewna, zazwyczaj bardzo ładnie będzie wyglądało zestawienie ich z dębowymi ramkami. Nie bój się również wychodzić poza utarte schematy, zestaw na przykład ze sobą ramki w różnych kolorach. Zobaczysz wówczas, że stworzona w ten sposób galeria ścienna może wyglądać bardzo efektownie.  


Istnieje wiele kryteriów, którymi możesz kierować się przy wyborze naszych ramek. Niektórzy chcą, aby ramka odpowiadała kolorem wystrojowi. Inni za to skupiają się bardziej na motywie plakatu i za punkt wyjścia biorą dominujący na obrazie kolor. Zrobisz, jak zechcesz, na ogół wyjdzie dobrze, jedyne, co się zmieni, to uwypuklone przez ramkę wrażenie.

 

Szukając ramki w naszym asortymencie, wybierz ten sam rozmiar, jaki ma plakat. Jeśli rozmiar plakatu to 70x100, musisz wybrać do niego ramkę o wymiarach 70x100. Możesz oczywiście zdecydować się także na oprawienie znacznie mniejszego obrazu w dużą ramkę, również po to, aby uzyskać więcej pustych przestrzeni.