Miedziane ramki

Nadaj swoim ścianom trochę więcej osobowości dzięki naszym miedzianym ramkom! Wykonane z wysokiej jakości metalu, te ramy są łatwe do otwarcia z tyłu, dzięki czemu można łatwo zamontować swoje plakaty. Dzięki eleganckiemu i smukłemu profilowi, ramki te będą świetnie wyglądać na każdej ścianie.

Opis

Nadaj swoim ścianom trochę więcej osobowości dzięki naszym miedzianym ramkom! Wykonane z wysokiej jakości metalu, te ramy są łatwe do otwarcia z tyłu, dzięki czemu można łatwo zamontować swoje plakaty. Dzięki eleganckiemu i smukłemu profilowi, ramki te będą świetnie wyglądać na każdej ścianie.

Piękne obramowanie z miedzianą ramką 

Posterton daje możliwość zaprojektowania własnej ramki na zdjęcia dzięki miedzianym ramkom, które dodadzą dumy Twojemu domowi i wniosą unikalny design w naturalnych kolorach.

 

Uzupełnij swoje plakaty o nasze wysokiej jakości miedziane ramy, aby uzyskać szczególny wyraz w swoich obrazach. Wyeksponuj motywy inspirowane naturą, wybierając jako ramę naturalne źródło. Zob.ramy obrazówŁadnie komponuje się z większością wnętrz i daje stylowe wrażenie w Twoim domu.

 

Miedź jest silnie związana z historią kultury szwedzkiej, ponieważ jej wydobycie było ważną częścią naszego rozwoju, z jej dobrymi właściwościami funkcjonalnymi w różnych produkcjach, jak również z jej wykorzystaniem jako dekoracji przez kilka wieków.

 

Posterton ogarnął atrakcyjny wygląd miedzi jako ornamentu i oferuje szeroką gamę ramek miedzianych, aby ozdobić swoje ściany pięknymi obrazami w różnych konstelacjach i kształtach. Istnieją różne rozmiary i kształty, które można łączyć według własnego uznania, a także wiele opcji pionowych i poziomych;

 

Miedziane ramy pasują do wszystkich domów i pomieszczeń

Zainspirowane naszymi szwedzkimi krajobrazami lasów, gór i pól uprawnych, te miedziane ramy zostały zaprojektowane i dostosowane do skandynawskich domów w klasycznym szwedzkim stylu. Są one oszałamiająco piękne jako kontrast do w dużej mierze modernistycznego wnętrza i przekazują poczucie spokoju i harmonii. Ty, który masz plakaty i billboardyz dużą ilością zieleni w obrazie, możesz oprawić te motywy przyrodnicze w miedzianą ramę, aby stworzyć jednolite i jasne ogólne wrażenie w obrazie.

 

Na przykład może to być fotografia przyrodnicza z szerokimi horyzontami i eksplozją różnych odcieni odbitych od naturalnego światła słonecznego wczesnego poranka. Oprawianie takiej fotografii w miedzianą ramę pozwala tematowi mówić za siebie, tworząc samą harmonię, która w innym przypadku jest doświadczana tylko w naturze. 

 

Posterton wnosi do wnętrz sztukę w postaci dekoracji ściennych, a nasz asortyment jest tak zaprojektowany, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Wykorzystaj swoją kreatywną stronę i zainspiruj się podczas przeglądania plakatów i zdjęć. Istnieje kilka odmian obrazów, które można oprawić, złożyć w całość i powiesić zgodnie z osobistym stylem, aby dodać coś ekstra do swojego wnętrza.

 

Staramy się trafiać w gusta różnych osobowości o różnych zainteresowaniach i środowiskach, dlatego możesz na przykład polubić fajny cytat lub powiedzenie, albo ozdobić pięknymi kolorami lub czarno-białymi ilustracjami. Podobnie jak miedź, mamy swoje początki w naturze i pomimo różnic możemy być częścią wspólnej historii, która została ukształtowana przez ewolucję i rozwój. Połącz nas z naturalnym obrazem i stylową miedzianą ramą;