13x18 cm ramki

Ożyw swoje ściany dzięki naszym małym ramkom o wymiarach 13x18 cm. Dzięki różnorodności kolorów i materiałów do wyboru, mamy idealną ramkę na zdjęcia do Twojego domu. Nasze łatwe w montażu stelaże mają oparcie, które pozwala im na samodzielne odchylanie się. Dzięki temu łatwo uzyskać idealny kąt dla zdjęcia.

Opis

Ożyw swoje ściany dzięki naszym małym ramkom o wymiarach 13x18 cm. Dzięki różnorodności kolorów i materiałów do wyboru, mamy idealną ramkę na zdjęcia do Twojego domu. Nasze łatwe w montażu stelaże mają oparcie, które pozwala im na samodzielne odchylanie się. Dzięki temu łatwo uzyskać idealny kąt dla zdjęcia.

Ramka na zdjęcia 13x18 cm 

Aby Twój plakat wyróżniał się z tłumu i dobrze wyglądał na ścianie lub półce, warto uzupełnić go o stylowybaran! W naszym asortymencie znajdziesz ramki 13x18 w różnych stylach. Pozłacany lub posrebrzany metal dla nowoczesnego i eleganckiego wyrazu orazmałe ramki w drewnie w både naturalnym i måladowym wykończeniu. 

 

Wybierz oprawki w jednym kolorze, aby uzyskać spójny i konsekwentny wygląd. Możesz również mieszać ramki w kolorze białym, czarnym i srebrnym, na przykład, aby stworzyć spersonalizowany obraz. Stylowa rama 13x18 cm w kolorze i materiale pasującym do motywu ożywi Twój obraz. To podczas gdy ochronne i ostre szkło pomaga wydobyć szczegóły. Nasze ekskluzywne ramy możesz oczywiście wykorzystać również do plakatów i billboardów. Ale także dla własnych fotografii z najbardziej pamiętnych momentów życia!

Bądź kreatywny z naszymi ramkami do zdjęć

Kto nie kocha dobrej metamorfozy? Miło jest przebrać się w coś nowego, co wygląda naprawdę dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o dom. Wkładamy wiele pracy w to, aby nasze domy były odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy, a czasem po prostu potrzebujemy zmiany. Ale kiedy przychodzi do faktycznego wprowadzenia tych zmian, często zapominamy o jednym z najważniejszych aspektów: naszych nawykach. W Posterton chcemy, abyś myślał bardziej kreatywnie o swoich ścianach. Świetną wskazówką jest stworzenie fantastycznegotabela vägg w swoim domu z pomocą naszych małych ramek na zdjęcia.

Ramki kolażowe - nadaj swoim zdjęciom nowe życie

Niezależnie od tego, czy jest to kolekcja zdjęć rodzinnych, czy zdjęcia z ostatnich wakacji, nasze ramki są idealnym sposobem na pokazanie ulubionych wspomnień i połączenie z innymi małymi ramkami. Mierząc 13x18 cm, nasze ramki są idealne dla mniejszych odbitek lub grup zdjęć i obrazów. Możliwość stworzenia pięknego kolażu wspomnień, który wypełnia każdy pokój ciepłem i charakterem jest nieograniczona i działa w każdym rodzaju pokoju.

Małe ramki na specjalne zdjęcia

Dzięki naszym ramkom 13x18 cm możesz zebrać wszystkie wspomnienia i zdjęcia, które mają znaczenie. Zazwyczaj ”Małeåi; ramki na wielkie wspomnienia”. Mogą to być np. rocznica ślubu, urodziny dziecka, święto rodzinne czy dzień szczególnej uroczystości. Niezależnie od wspomnienia, jest ono dla nas ważne i chcemy mieć je pod ręką. Dlatego ramki do zdjęć mogą być świetnym sposobem na zachowanie wspomnień.

Jakość i zakres

Nasze ramy mogą być używane zarówno w formacie krajobrazowym, jak i portretowym. Możesz więc wyświetlać swoje zdjęcia jakkolwiek chcesz. Dodatkowo, można je łatwo powiesić na ścianie lub trzymać na biurku. Aby utrzymać je w pozycji stojącej, użyj podpórki dostępnej we wszystkich naszych ramach. Ramki na zdjęcia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a każda ramka posiada front ze szkła akrylowego, który jest zabezpieczony z obu stron folią ochronną.

 

Myślimy, że znajdziesz idealną ramkę w rozmiarze 13x18 cm, ale jeśli szukasz większych rozmiarów mamy więcej do wyboru: